Dobry Wojak

Szwejk

ZAPRASZA

na kulinarną przygodę

Dobry Wojak Szwejk towarzyszy nam od dawna. To właśnie z pasji do jego przygód i specyficznego humoru oraz z zamiłowania do czeskiej kuchni postanowiliśmy otworzyć restaurację, której będzie patronował sympatyczny żołnierz. W branży gastronomicznej jesteśmy już od 8 lat, więc dobrze wiemy, co i z czym się je – dosłownie i w przenośni! Naszą ideą jest nie tylko serwowanie wyśmienitych potraw i krzewienie czeskiej kultury, ale również podzielenie się niezwykłą aurą, jaką ma historia najsłynniejszego na świecie Wojaka – bo jak tu go nie lubić?

Nasza restauracja to nie tylko szeroki wybór dań, które uwiodą nawet najbardziej wybredne podniebienia.

szwejk_ludzik

 Jeśli więc szukacie miejsca, w którym możecie wpaść ze znajomymi na dobre czeskie piwo lub wybrać się z rodziną na słynne knedliczki – trafiliście idealnie!

Zapewniamy luźną i nie skrępowaną atmosferę, dzięki której przeniesiecie się w świat beztroskiej zabawy i przekonacie się, czym jest prawdziwa szwejkowa biesiada.

Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i staramy się zaspokoić każdy, nawet najbardziej wyrafinowany kulinarny kaprys. Gwarantujemy, że u nas nie zaznacie nudy – tu wojakowy humor udziela się każdemu! Restauracja Szwejk to idealne miejsce nie tylko dla miłośników przygód wesołego Wojaka, ale przede wszystkim znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich osób. Wyjątkowy charakter naszej restauracji zawsze wprowadza w pozytywny nastrój.

U nas przede wszystkim poczujecie się jak w domu. Zadba o to sam Szwejk, który specjalnie dla Was przygotował wyjątkowe menu oraz zatroszczył się o odpowiedni klimat.

to top button